Zespół

Osteopaci

Iga Garbowska

Osteopata, pracownik naukowy, klinicysta, sportowiec.

Specjalizuje się w analizie objawów klinicznych narządu ruchu w odniesieniu do anatomii, fizjologii i biomechaniki ciała człowieka. Twórca Kliniki Osteopatii Igi Garbowskiej, iSmartUp oraz filozofii Think Care.

Moja klinika wyróżnia się wykwalifikowaną kadrą terapeutyczną i unikalnym systemem nadzorowania efektów terapii przez systematyczne badanie pacjentów. Jako priorytet traktujemy również zmotywowanie pacjentów i sportowców do systematycznych ćwiczeń terapeutycznych, a także współpracę z ośrodkami medycznymi, w tym również zagranicznymi, spełniającymi nasze standardy opieki nad klientami.

Zespół, z którym pracuję dobierałam z najwyższą starannością i dbałością o jakość wykonywanych usług. Z dumą i pewnością, że to był dobry wybór przedstawiam poniżej osoby, z którymi spotkają się Państwo w Klinice Osteopatii Igi Garbowskiej.

Łukasz Maj

Dyplomowany osteopata po 5-letnich studiach podyplomowych w zakresie Osteopatii na Flanders International College od Osteopathy oraz fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu terapii manualnej oraz szeroko pojętej fizjoterapii. Przez 7 lat był fizjoterapeutą euroligowej drużyny koszykarek, wielokrotnych mistrzyń Polski Wisły Can-Pack. U pacjentów, których decyduje się leczyć szuka zdrowia, a nie choroby.

Aleksandra Pich

Kiedy w trakcie moich poszukiwań zawodowych poznałam osteopatię, pomyślałam, że jest to zupełnie nowe i nieporównywalne z innymi spojrzenie na dolegliwości z zakresu narządu ruchu i narządów wewnętrznych. Nie wiedziałam jeszcze jak wielka jest kraina zwana osteopatią i jak daleka droga przede mną.

Teraz wiem, że każdy pacjent jest powodem do szukania nowych i eksploracji starych obszarów. Trafna diagnoza to więcej niż połowa sukcesu. Diagnozuję głową i rękami. Druga połowa sukcesu to metody i techniki, które osteopatia włożyła w moje ręce. Dzięki temu od kilku lat udaje mi się skutecznie pomagać pacjentom w rozwiązywaniu „nierozwiązywalnych” problemów.

Terapeuci

Monika Dyba

Jako terapeuta pracuje od 10 lat. Podczas swojej zawodowej kariery pracowała z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi na wysoko specjalistycznych oddziałach, uzyskując tam bogate doświadczenie kliniczne.

Dzięki dodatkowemu specjalistycznemu wykształceniu potrafi kompleksowo zaplanować, przeprowadzić i nadzorować proces rehabilitacji i treningu sportowego, wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom pacjentów.

Agnieszka Piacko – Krupska

Wykształcenie fizjoterapeutyczne zdobyte na Katowickiej AWF. Od 11 lat specjalizuje się w terapii najmłodszych pacjentów, pracując z nimi według koncepcji neurorozwojowej NDT Bobath. To forma terapii podążająca za fizjologicznym rozwojem niemowląt.

Praca z niemowlakami i małymi dziećmi daje jej ogromną satysfakcję.
Jest zaangażowana w pełni w to co robi i chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z rodzicami pacjentów, bo właśnie wtedy wyniki terapii są najlepsze. W swojej pracy kieruje się spokojem, cierpliwością i wrażliwością.

Posiada 1 stopień masażysty, który również pozwala jej się spełniać, jako terapeuta różnych form masażu (Shantla, relaksacyjny, limfatyczny, indiański, leczniczy).

Mateusz Pitlok

Specjalista w zakresie leczenia stawu barkowego oraz dysfunkcji stawowych i kontuzji powstałych podczas sportów zimowych. Pełny ambicji, stale zwiększający swoje kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe.

Zafascynowany technikami terapii manualnej oraz kinezyterapią, pełen zapału zawsze dąży do wyznaczonych celów. Jest również profesjonalnym instruktorem sportów zimowych w tym Snowboardu.

Anna Sojka

Dąży konsekwentnie do stawianych przed sobą celów! To trener personalny i motywator – daje wskazówki jak żyć zdrowo i prawidłowo ćwiczyć!

To terapeuta dbający o każdy szczegół podczas pracy z pacjentem w zakresie treningu sportowego, rehabilitacyjnego czy masażu leczniczego.

To zawsze pełna energii do pracy, radosna i kreatywna dziewczyna.

Patryk Stuchlik

Młody, ambitny, przebojowy i konkretny. Jego mocne strony to pracowitość, skuteczność i kreatywność w działaniu, jest obowiązkowy i zawsze punktualny.

Szczególne umiejętności sportowe, które zdobył w zakresie trenerskim (instruktor tenisa) łączy z wysoką kulturą osobistą oraz chęcią pomagania ludziom. Specjalizuje się w zakresie leczenia stawów łokciowych oraz dysfunkcji i kontuzji w obrębie kolan.

Monika Boratyn

Instruktor Hatha jogi, z zamiłowania podróżniczka. Miła, serdeczna i zawsze uśmiechnięta. Wiedzę z zakresu zaburzeń i dysfunkcji stawowych, które skutecznie leczy ćwiczeniami rozciągającymi i różnorodnymi technikami relaksacyjnymi, rozszerzyła o wykształcenie techniczne z zakresu ortodoncji.

Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z jogi oraz trening estetyczno-funkcjonalny stawów żuchwowo-skroniowych.

Aleksandra Fortuna-Banasiak i Paweł Młynarski

Zajmujemy się edukacją prozdrowotną ukierunkowaną głównie na promocję świadomego i zdrowego odżywiania. Nieustannie i z pasją pogłębiamy swoją wiedzę dotyczącą najnowszych doniesień z zakresu dietetyki, a także psychodietetyki.
Promujemy zdrowie w holistycznym ujęciu – traktując człowieka jako całość, jako system ściśle powiązanych ze sobą narządów, nie pomijając korelacji pomiędzy stanem duszy i ciała. Każdy z nas jest wyjątkowy,  w związku z tym potrzebuje zindywidualizowanego podejścia, rzetelnej diagnostyki oraz unikatowego programu żywieniowego, które powinno być „szyte na miarę”.  Przewodnim nurtem naszej edukacji stał się cukier, najgroźniejszy, legalny narkotyk naszych czasów. Od nas możecie dowiedzieć się całej „gorzkiej prawdy o cukrowych pułapkach” oraz jak przeprowadzić cukrowy detoks czyli jak efektywnie wyeliminować nadmiar cukru z diety.

Wsparcie

Joanna Smyk

Human Resources

Maciej Garbowski

Public Relations

Ola

Radość i Miłość